czwartek, 28 października, 2021
- Reklama -

Pogoda na weekend we wrześniu 8/9 dzień. Powrót deszczu i burz

Musisz zobaczyć

- Reklama -
- Reklama -

Pogoda w ciągu najbliższych dni zmieni się diametralnie. Po kilku słonecznych dniach w piątek nastąpi powrót burzowej i deszczowej aury. Od weekendu temperatura będzie lekko spadać.

W piątek na niebie pojawi się małe zachmurzenie. Jedynie na zachodzie chmur może stopniowo robić się coraz więcej, a z nimi prognozowane są przelotne opady deszczu do 15 litrów wody na metr kwadratowy.

Pogoda na weekend 8/9 września

 

Pogoda w sobotę upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia, na zachodzie wzrastającego do dużego z przelotnymi opadami deszczu do 20 l/mkw. i burzami. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 st. C na Pomorzu Zachodnim, przez 25 st. C w centrum kraju, do 27 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Powieje zachodni i południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Podczas burz może rozpędzać się do 80 kilometrów na godzinę.

W niedzielę należy się spodziewać umiarkowanego i dużego zachmurzenia, przelotnych opadów deszczu do 20 l/mkw., a w pasie od Śląska, przez centrum kraju, po Podlasie – burz. Jedynie na południowym wschodzie nie będzie padać. Temperatura maksymalna sięgnie od 20 st. C na Pomorzu Zachodnim, przez 23 st. C w centrum kraju, do 25 st. C na Podkarpaciu. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, w burzach silny, osiągnie do 80 km/h.

Źródło:

1. https://tvn24.pl/tvnmeteo/najnowsze/pogoda-na-weekend-i-5-dni-powroca-burze-i-deszcz-od-weekendu-temperatura-bedzie-spadac-5405252

 

 

-Reklama -

Zobacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły