Serial: Riverdale sezon 5. Znamy date premiery nowe odcinki – Spoiler!

Riverdale” sezon 5 – data premiery została oficjalnie potwierdzona! Riverdale jest produkcją stacji The CW, dystrybuowana na świecie przez serwis Netflix, ma ogromną popularności wśród widzów.

fot. materiały prasowe Netflix

Serial “Riverdale” to popularny amerykański serial opowiadający o mieszkańcach prowincjonalnego miasteczka Riverdale, których życie diametralnie się zmieniło po tym jak syn jednego z nich ginie z rąk własnego ojca.

Wszyscy fani produkcji Riverdale musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ 4. sezon został skrócony przez pandemię koronawirusa, a premiera 5 serii, pierwotnie była zaplanowana na 2020 roku jednak zostało przełożona. Teraz pojawiły się informację o piątym sezonie “Riverdale” będzie miał premierę 20 stycznia w USA, a w Polsce nowy odcinek pojawi się najprawdopodobniej dzień później w serwisie Netflix.

W premierowym odcinku będziemy mogli zobaczyć bal maturalny bohaterów, a po trzech odcinkach, w których dokończona zostanie historia z 4. sezonu, twórcy zapowiedzieli siedmioletni przeskok w czasie. W ten sposób dowiemy się, jak bohaterowie “Riverdale” poradzą sobie w dorosłym życiu. W obsadzie znaleźli się oczywiście K.J. Apa, Lili Reinhart, Cole Sprouse i Camila Mendes, a wśr

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -
- Reklama -