czwartek, 28 października, 2021
- Reklama -

Youtuber “Kamerzysta” stanął przed sądem w Szczecinie

Musisz zobaczyć

- Reklama -
- Reklama -

Kamerzysta rownież znany jako Kamuś stanął wczoraj przed sądem. Znany zwłaszcza wśród dzieci youtuber został oskarżony o upadlanie niepełnosprawnego intelektualnie chłopaka. Grozi mu do ośmiu lat więzienia.

Na salę sądową Łukasza W. wprowadzili policjanci. W kajdankach. Nie wyglądał jednak, jakby stracił pewność siebie, choć pod względem fizycznym nie przypominał tego Kamerzysty, którego do tej pory można było zobaczyć w internecie. Zbyt długie włosy, znacznie szczuplejsza twarz. Zamiast modnej stylizacji zwykły t-shirt i dresowe spodnie. Na sali sądowej patrzył przed siebie.

Jawność procesu wyłączyła sędzia z urzędu, choć nie wnioskowała o to żadna ze stron. Prokurator i pełnomocnik ofiary nie oponowali. Pełnomocnik niepełnosprawnego mężczyzny przyznała, że sama chciała zawnioskować o wyłączenie, ale jedynie tej części, w której zeznawać miał jej klient ze względu na jego dobro. Wyłączenia jawności w całym procesie nie chcieli z kolei sami oskarżeni. Sprzeciwiali się także ich obrońcy tłumacząc to tym, że sprawa jest medialna od dłuższego czasu i była wielokrotnie szeroko opisywana przez media.

„Wiadomo, że chłopak nie jadł gówna, tylko czekoladę. Niektóre rzeczy zrobił, ale przecież takie zadania i gorsze robiły ze składu. Chłopak nie przyszedł i nie powiedział: sorry, jestem niepoczytalny. Nie, zachowywał się normalnie. Zdziwiło mnie, że chciał robić hardkorowe zadania, chciał jeść gówno, nie będę mówił, co chciał robić, ale myślałem, że typek jest świrnięty pod takim względem, że chce robić wszystko. Są ludzie, którzy lubią robić takie rzeczy” —  powiedział Kamerzysta.

Źródło:

  1. https://wiadomosci.onet.pl/szczecin/ruszyl-proces-patoyoutubera-kamerzysty-sad-wylaczyl-jawnosc-rozprawy/gn5fc67
  2. https://spidersweb.pl/rozrywka/2021/09/10/kamerzysta-kamus-lukasz-w-proces
-Reklama -

Zobacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły