czwartek, 28 października, 2021
- Reklama -

Wardęga ostro o Frizie, Wersow, Natsu i Dubielu

Musisz zobaczyć

- Reklama -
- Reklama -

Sylwester Wardęga opublikował materiał o najsłynniejszch polskich influencerach pokazujący na czym zarabiają i jak oszukują swoich widzów.

Sylwester Wardega jest jednym z pierwszych Youtuberów których oglądałem na Polskim Youtube, zdobył błyskawicznie sławę na całym świecie poprzez swój materiał „człowiek pająk”. 

Teraz Sylwester zajmuje się nieco inna ścieżką – opowiada o teraźniejszych twórcach Polskiego Youtube z rekordowymi odsłonami. 

Weronika Sowa „Wersow”, która jest jedna z top polskich influencerek. Sylwester Wardega pokazuję nieliczne dowody o licznych wpadkach dziewczyny. Zaczęło się niewinnie od pechowej reklamy produktów na instagramie po wielką wpadkę z logiem sowy. 

Natalia Karmarczyk “Natsu” uczestniczy w projekcie TEAM X również została wskazana na osobę która oszukuję swoich widzów poprzez zachęcanie mało świadomych widzów do zakupów szkodliwego produktu dokładnie chodzi o pastę do zębów bądź zachęcanie do zakupu słuchawek za nieopłacalną kwotę.

Marcin Dubiel YouTuber uczestnik TEAM X znany jest z wpadki w Kenii, jednak tym razem on również zachęca do zakupu tanich zegarków z Chin za wielkie pieniądze.

Sylwester Wardęga mianował się szefem Youtube i wypowiedział wojnę wszystkim tym którzy będą  reklamować chińszczyznę.

Prywatną wiadomość wysłał Friz. Youtuber stwierdził, że to „przejaw ekstremalnego braku honoru” i zapytał go retorycznie ile ma lat.

Wardęga zasugerował Frizowi, że „jeśli zależy mu na dobrym samopoczuciu Weroniki, to lepiej niech spojrzy na swoje zachowanie”. Według niego wydaje się być źródłem kompleksów Wersow.

zródło:

  1. Youtube

 

-Reklama -

Zobacz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -
- Reklama -

Najnowsze artykuły